Máme otevřeno 7 DNÍ V TÝDNU
  • Podnikejte s chytrostí
  • Pro Řemeslníky a profesionály
  • Pro IT vývojáře a kreativní pracovníky
  • Kontaktní adresa v Praze
  • Pro OSVČ provozující eshopy

MÍSTO PODNIKÁNÍ PRAHA 10, VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ NA PRAZE 10

Místo podnikání na Praze 10

Nabízíme Vám poskytnutí místa podnikání na Praze 10 na adrese Dopravní 500/9 za akční cenu 330 CZK* / měsíc. Při platbě na 1 rok nabízíme po slevě cenu 180 CZK* / měsíc. Exkluzivní cena - při platbě na 3 roky nabízíme po slevě cenu 120 CZK* / měsíc.

Místo podnikání NAVŽDY

Místo podnikání navždy – 9.900 CZK bez DPH – žádné skryté poplatky

BONUS: Navíc od nás získáte příjem pošty na 1.rok zcela ZDARMA !!

A NAVÍC: Přebírání pošty od 2.roku dále za exklusivní cenu s 50% slevou, tedy za cenu 95 CZK bez DPH / měsíc při roční platbě.

 

  * Uvedené ceny jsou bez DPH (21%) 

 

 

Výhody umístění místa podnikání na adrese Dopravní 500/9, Praha 10, PSČ 104 00 - Uhříněves:

 

Poskytnutí místa podnikání na Praze 10

Nabízíme Vám jedinečnou možnost využít služeb www.sídloprofirmy.cz. Na adrese Dopravní 500/9, Praha 10 naleznete vše nutné, co potřebujete pro Vaše podnikání. Získáte tím možnost adresu v hlavním městě a také spoustu dalších výhod, které tato možnost nabízí. To vše za pouhých 490 Kč* / měsíc v případě objednání sídla na jeden rok.

Základní informace o Praze 10

Praha 10 se nachází v jihovýchodní části hlavního města. Celková rozloha činí přibližně dva tisíce hektarů. Je rozdělena na několik katastrů, mezi něž patří Vršovice, Malešice, Záběhlice, Vinohrady, Michle, Strašnice. Avšak zasahuje sem i několik katastrů i okrajově (jako například Žižkov či Hloubětín). Tato oblast je poměrně rozsáhlá a tak není divu, že celkem ji tvoří sedm tisíc domů a téměř 60 tisíc bytů s celkovým počtem více než 111 tisíc obyvatel.

Proč mít sídlo na Praze 10?

Všechny městské části v oblasti Prahy 10 mají velmi dlouhou historii, avšak jako celek je Praha 10 velmi mladá a rychle se rozvíjející. Praha 10 zažila velký stavební boom, díky kterému je vybudováno obrovské sídliště a dodnes zde rostou obytné či administrativní komplexy.

Dostupnost Prahy 10

Ačkoliv se svým číselným označením může zdát, že Praha 10 je velmi okrajová část Prahy, která se řadí k těm ekonomicky méně aktivním, tak opak je pravdou. V oblasti, kde poskytujeme místo podnikání lze nalézt spousty úspěšných firem, které zde sídlí. Díky tomu, že ulice místa podnikání se nachází u hlavního silničního tahu, tedy ulice Přátelství, tak si tím zajistíte velmi vysokou dostupnost a snadnou dohledatelnost Vašimi klienty.

Spojení do místa podnikání Praha 10

V blízkosti se nachází vlakové nádraží. Díky spojům z tohoto nádraží se lze velmi lehce dostat do centra Prahy nebo také naopak směrem do Středočeského kraje (směr Beroun). Na hlavní silnici Přátelství se také nachází zastávky MHD a SID. Velmi snadným způsobem se tak můžete dostat do stanic metra jako například Háje nebo Depo Hostivař.

Okolí místa podnikání na Praze 10

Objekt se nachází v těsné blízkosti parku, který je přes silnici. U objektu se nachází spousta bank, pošta a dalších nutné instituce, které jsou důležité pro vaše podnikání. Naleznete zde také radnice městské části anebo spousty obchodů. U objektu je také zajištěno pohodlné parkování.


 

 

Mapa - adresa místa podnikání na Praze 10
 


Zvětšit mapu

 

Místo podnikání na Praze 10


Podnikejte bez obav - Jednatele.cz

Copyright © 2012 Sidloprozivnostniky.cz

Mapa stránek | Všeobecné obchodní podmínky | Pohledávky | Ke stažení


Ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.


Uvedené ceny jsou bez DPH v zákonné výši pokud není uvedeno jinak.